Shtepi Private +26 fotografi te tjera.

Shtepi Private 130000 Vlore

 • 305 metra katror
 • 069 526-1413
 • 27 Tetor, 2014
Kliko per me shume »
Shtepi+toke +1000 rrenje ullinje +20 fotografi te tjera.

Shtepi+toke +1000 rrenje ullinje 139000 Lushnje fshati skilaj 8km larg qytetit

 • 30,000
 • 004915209445794
 • 26 Maj, 2019
Kliko per me shume »
Okazion shtepi dhe toke ( pemtari 1000 drure ullinje) +14 fotografi te tjera.

Okazion shtepi dhe toke ( pemtari 1000 drure ullinje) 145000 lushnje fshati skilaj

 • 30000 m2
 • 004915209445794
 • 28 Dhjetor, 2018
Kliko per me shume »
Apartament +14 fotografi te tjera.

Apartament 90.000 Vlore

 • 151,3 m2
 • +355682280798
 • 14 Korrik, 2016
Kliko per me shume »
Apartament +7 fotografi te tjera.

Apartament Shkoder

 • 119 metra katror
 • 0674937100
 • 23 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Ambient Biznesi 15 Shtator, 2019

Ambient Biznesi 1700 Tirane

 • 110 m2
 • 0692603020
 • 15 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 15 Shtator, 2019

Apartament 4000000 Shkoder

 • 43 m2
 • 004368120831593
 • 15 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 jepet me qera ditore ose javore 15 Shtator, 2019

Apartament 2+1 jepet me qera ditore ose javore 30 Durres

 • 85 m2
 • 0692932825
 • 10 Korrik, 2019
Kliko per me shume »
Lokal 250 m2 i Kompletuar per club 15 Shtator, 2019

Lokal 250 m2 i Kompletuar per club 1200 Durres

 • 250 m2
 • 0692932825
 • 4 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
Shitet truall 14 Shtator, 2019

Shitet truall 43 000 € Rrashbuall,Durres

 • I dynym
 • 00355684378113
 • 14 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
dyqan 13 Shtator, 2019

dyqan 400 rruga siri kodra tirane

 • 80m2 plus 16m2 verande
 • 0682287643
 • 13 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 119 m 126.000 Euro 13 Shtator, 2019

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 119 m 126.000 Euro 126000 Don Bosko

 • 119 m2
 • 0694030502
 • 13 Shtator, 2019
Kliko per me shume »