apartament 40000 Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te me 1 dhoma gjumi, dhome ndenieje + ngrenieje, tualet. Hapesira te bollshme brenda nje planimetrite miremenduar dhe bashkohore. Oborr i gjelberuar, komoditet ajer te paster dhe gjithcka qe keni nevoj per veten dhe familjen tuaj. Cmimi : 40.000 Euro. Garazhd: 9.000 Euro extra.

Ndryshuar ne 8 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Korrik, 2019