Apartament 2+1 jepet me qera ditore 20 Durres

Apartamenti jepet me qera 20 euro Dite , eshte i pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi. Ndodhet vetem 50m larg detit.

Ndryshuar ne 29 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Korrik, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Shtator, 2019