Shitet apartament 2+1 81000 Tirane

SHITET APARTAMENT ne rrugen e "Dibres" me cilesi te larte ndertimi. Apartamenti ka sip. 95.23 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks e dalje ne ballkon, dy tualete. Apartamenti ndodhet vetem 7 min larg nga qendra, ne nje nga komplekset me prestigjioze te zones. Prane saj ka sherbime si: kopshte, shkolla, poliklinika, spital, linja urbane te aksesueshme shume lehte etj. Apartament i termoizoluar: kurseni energji, mbron nd�rtes�n nga myku dhe lag�shtira. Mban banesen tuaj te fresket gjate veres dhe te ngrohte gjate dimrit. Prane cdo fasiliteti si: supermarket, bar-restorant, farmaci, furre buke, klinika, dyqane, etj. Nxitoni te pronotoni. Per me shume informacion kontaktoni: Cel: 0698021111

Ndryshuar ne 7 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Shkurt, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Shkurt, 2019