Dyqan 105000 Tirane

Shiten dy dyqane tek lulishtja Cajupi, Bulevardi Bajram Curri perball ish Ekspozites Shqipria Sot. Dyqanet kan siperfaqe 39m2 dhe 31m2 te cilat kane mundsi bashkimi, 70m2. Ambjentet zoterojn dokumentacion te plote. Cmimi 1500euro\m2. Per me shume informacion ose per nje visit ne prone3 kontaktoni 0694266788. TOWWN ESTATE .

Ndryshuar ne 7 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Shkurt, 2019