Dyqan me qira te Ura Dervishbeg 400 Ura Dervishbeg

Sun Real Estate ofron me qira nj� dyqan tek Ura Dervishbeg, me sip�rfaqe 50 m�.
Dyqani ndodhet n� katin p�rdhes� dhe ofron nj� pamje nga rruga dhe nga lulishtja e pallatit.
�sht� i ri dhe i pap�rdorur m� par�.
Ndahet n� dy ambiente: ambienti i sh�rbimit dhe ambienti p�r zyr�, si dhe nj� banjo t� kompletuar.
Ka tavan t� varur me ndri�im si dhe tarab� me telekomandim.

Ndryshuar ne 9 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Mars, 2019