Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut. 1050 sauk

Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks luksoz.Siperfaqja ambjenit eshte 119m2.ne brendesi te kompleksit ndodhen nje pishine nje kinema dhe nje salle fitnesi.Cmimi 1050 per me shume informacion kontaktoni ne :0698080800 Email:[email protected]

Ndryshuar ne 16 Maj, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Maj, 2019