Apartament 500 Tirane

Apartamenti me siperfaqe 101 m2 eshte ne katin e pare te nje pallati ne rrugen Brigada VIII. Fasada eshte mbi dyqanin United Colors of Benetton dhe sheh nga ndertesa e Universitetit Mesdhetar te Tiranes, prane Bar Palma. Pozicioni eshte shume i pershtatshem per ambjent biznesi, pasi eshte ne mes te zones se bankave dhe dyqaneve te Bllokut, por dhe fare prane bareve dhe restoranteve te zones.

Nuk ka mobilim pasi preferohet per tu dhene per ambjente zyre. Ka sistemin elektrik dhe hidraulik te zevendesuar komplet dhe banjon te ribere nga fillimi, me pompe per uje 24 ore dhe boiler dhe dush funksional.

Apartamenti ka 5 ambjente vec banjos, me kondicionere inverter dhe me dere te blinduar.

Qeraja e kerkuar eshte 500 Euro neto, me kontrate afatgjate.

Ndryshuar ne 10 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Qershor, 2019