Grup Seks Fetar

Rama i dhuron komunitetit mysliman nje karikature te profetit Muhamet


Me rastin e ditlindjes se profetit Muhamet, kryeministri Rama vizitoi zyrat e komunitetit mysliman shqiptar (KMSH) per ti uruar, dhe me kete rast u beri si dhurate nje karikature te profetit Muhamet te vizatuar nga ai vet. Rama, si nje … Vazhdoni leximin e Rama i dhuron komunitetit mysliman nje karikature te profetit Muhamet

pe pak mut

Nishani i jep Berishës “Dekoratën e Mutit Kombëtar”


Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i ka akorduar sot dekoratën e Mutit Kombëtar ish-kryeministrit, Sali Hale Berisha. Dekorimi për Berishën është dhënë për kontributin e tij të jashtezakonshem si nje nga jashteqitjet me te spikatura te kombit. Motivacioni i Presidentit për … Vazhdoni leximin e Nishani i jep Berishës “Dekoratën e Mutit Kombëtar”

Horoskopi Muajit Nentor 2015


Dashi Mars 21 – Prill 19   Kete jave do te te behen 6 pyetje te njepasnjeshme: “ckemi? si je? ca ben? mire? puna? shkolla?” nga dikush qe do iki pa mare pergjigje.   Demi  Prill 20 – Maj 20 Kete jave do te kesh me pak frike pasi te armatosesh me antitank. Binjaket Maj 21 – Qershor 21 Nje problem qe nuk zgjidhet dot me para, zgjidhet me me shume para. Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22 Nje guricke e vogel do te ndryshoje rrjedhen e lumit te jetes tende kete jave, o lumemadh. Luani Korrik 23 – Gusht 22 Jo per te te … Vazhdoni leximin e Horoskopi Muajit Nentor 2015

Kandidat Duka

Ikja e Blatter, Platini & co i hap rrugen prurjeve te reja, Armando Duka drejt majes se futbollit boteror


“Nje bie mijra ngrihen” keshtu e ka perkufizuar termetin ne administraten e futbollit boteror kryeadministratori i futbollit shqiptar, Armando Duka. Pas pezullimit te Blatter, Platini dhe Valcke, FIFA dhe UEFA tanime te ngelur pa koke, kerkojne koke te reja. “E pse jo … Vazhdoni leximin e Ikja e Blatter, Platini & co i hap rrugen prurjeve te reja, Armando Duka drejt majes se futbollit boteror

Bisede me nje Prof.Doktor, Dj (e perditesuar)


Te dashur miq, Shpesh here na bie rasti te bisedojme me lexuesit ne faqen tone ne faqebuk. Me poshte keni nje bisede me Prof.Doktor Enver QOKU, Dj (titull i zgjedhur nga ai) ku Profesori shprehet i shqetesuar per nje artikull qe sipas ti eshte ose “gjysem i vertete ose komplet i rreme”. Po e ndajme shqetesimin e tij me juve. ;;; Agjensi Turistike Pershendetje.! Ju kam kerkuar qe te fshini nje publikim qe ju keni bere per ceshtje qe kan pasur lidhje me “mua” para disa kohesh me drejtesin dhe per kete ju kam derguar kerkese ne forem elektronike.! Ju nuk … Vazhdoni leximin e Bisede me nje Prof.Doktor, Dj (e perditesuar)