opinione nga leshko qe nuk dine te qethen


Universiteti “Ismail Qemali” i Vlores

Senati i Universitetit “Ismail Qemali” te Vlores votoi per te propozuar ndryshimin e emrit te universitetit ne “Universiteti i Vlores”. çfare mendoni ne lidhje me kete?

 

 

 

Brunilda Cupi,
Analiste kredie
” Shume mire. Tani mund te quhet universiteti “kater parodistet” e Vlores ”

 

 

Artan Dangellia,
Roje Nate
“Me mire ta ndryshonin emrin ne Universiteti “Ismail Qemal Bej Vlora” i Vlores. Keshtu nuk vihet ne dyshim se per ke Ismail behet fjale. Ismail Qemali eshte dhe emri i komshiut tim, qe ia ……”

 

 

 

Tufik Tollovina,
Manaxher
“Ah cfare qeveri e korruptuar, ia kane shitur emrin ndonje tjetri. Une them te shkoj sa per nje cope dipllome sic e kane marre te gjithe, po tani qe diplloma sdo te kete me emrin e Ismail Qemalit, varja…”

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s