lajme fLesh


Kur te Ha, Mos e krruaj me ne!

Nga te gjithe popujt e botes, Shqiptaret jane populli qe e krruan me shume bythen ne publik. Madje ky reporter konstatoi kur zbriti ne aeroportin e rinasit edhe nje polic duke perdorur pistoleten e sherbimit per kete pune.

Shqiptaret gjithashtu mbajne titullin kampion absolut ne krruajtje hunde, veshi, koke, dhe organesh gjenitale.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s