Njoftim nga Ministria e Ambientit Mendor


Qytetare te padenje te ketij vendi, theshethemexhinj dhe anetare te zakonshem te turrmave llafazane. Mos i digjni jashteqitjet e mendjes suaj ne publik. Perdorni KokQepen. Me qep e kripe do ti gatuajme e do ua veme ne pjate te gjithe atyre qe na duan e qe nuk na duan.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s