Bushit i ngrihet statuje ne fushe kruje


bushi ne fushe kruje
bushi iku, statuja e tij na mbeti (bashke me oren)

Kryeministri u premton udheheqesve te huaj qe po vizituan kete vend idolatrish tani ose ne te ardhmen, do tju ngrihet statuje si kjo e Bushit, ose dhe me e madhe.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s