Horoskopi i kesaj jave.


(Parashikimi i Fatit per te gjithe ju Rrota Qepe per javen qe vjen.)

Nga Lolo Mistria, Murator ne Pension.Maqo Turshia>>Horoskopi i Meparshem

 

Dashi Mars 21 – Prill 19

Keq duken punet per ty kete jave, shume keq. Po mund te ishin akoma dhe me keq. Mund te isha une ne vendin tend! (jam me fat qe kam lindur ne 30 Shkurt)

 

Demi  Prill 20 – Maj 20

Femra jote kerkon vetem nje gje nga ty. Ate qe ti nuk ia jep dot.

 

Binjaket Maj 21 – Qershor 21

Kete jave do te te ofrojne seks pa pagese, po me kusht qe edhe ti te ofrosh te njejten gje.

 

Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Do te shofesh enderr sikur ben seks me nje person te te njejtit seks. Kjo do te thote qe se shpejti do te marresh nje rruge te gjate.

 

Luani Korrik 23 – Gusht 22
Tani eshte koha per te menduar per projekte te reja. Se shpejti do te jete dimer, dhe nuk ke as pune, as rroba, as ushqim as vend per te fjetur.

 

Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Menjehere pas vdekjes, sekretet e jetes pas vdekjes do te te shfaqen qarte. Po eshte shume vone qe te fillosh tu lutesh milingonave.

 

Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Do te jesh i merzitur ngaqe nuk ke as kepuce, deri ne momentin kur do te takosh nje njeri i cili nuk ka kembe. Nga ai moment e tutje do te qeshesh.

 

Akrepi Tetor 24 – Nentor 21
Akrepi eshte shenja jote, po qe te jem i sinqerte, ti i ngjan me shume nje gumeni.

 

Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Ti nuk je thjesht nje numer per ne. Nuk je thjesht nje date. Nuk je thjesht nje ditlidje qe percakton shenjen tende e cila eshte Shigjetari. Ne e marrim parashikimin e fatit tend shume seriozisht. Biles, aq seriozisht saqe kemi vendosur te te mos themi gje mbi gjerat serioze qe do te te ndodhin kete jave.

 

Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Per shkak te nje gabimi ne parashikimin e dhene ne horoskopin e kaluar, ke humbur nje shans te mrekullueshem per pasuri, jete e dashuri te pafund. Ju kerkojme ndjese per kete gabim.

 

Ujori Janar 20 – Shkurt 18

Ndodhite ne jeten tende per javen e ardhshme, do te jene nje pasqyrim i perkryer i te gjitha ndodhive te kalura te jetes tende deri me kete moment.

 

Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
>>Lexoni Me shume te Rubrika: Horoskopi Javor.
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s