Kur te Ha, Mos e krruaj me ne!


Ri-konfirmohet dhe njehere nga studiues te huaj dhe te vendit, qe nga te gjithe popujt e botes, Shqiptaret jane populli qe e krruan me shume bythen ne publik.

Shqiptaret gjithashtu mbajne titullin kampion absolut ne krruajtje hunde, veshi, koke, dhe organesh gjenitale.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s