Poezi Krize


(Dedikuar nje kafshe mitike , e cila ne enderr te tremb, dhe e pertyp respektin tone neper dhemb)

lopa
lopa mitologjike

 

Skam pare asnjehere nje lope ngjyre vishnje

e nje kafshe e tille nuk e besoj qe te ekzistoje

po, po te doli ne ndonje kthese, ki kujdes!

se me mire te shofesh nje te tille, sesa te jesh.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s