Vlla Sali


vllai im
vllai im

Për të hequr vëmendjen nga Basha, viziton vendin tonë me ftesë të posacme të kryeministrit Berisha, gjysëm vëllai i Obamës, Mark “Cooter” Obama.

Cooter është vetëm një nga gjysëm-vëllezërit e shumtë të presidentit Obama (nuk dihet me saktësi sa gjysëm vëllezër dhe motra ka presidenti Amerikan, pasi i jati ishte poligamist dhe mendohet të ketë sirur fëmijë me të paktën 200 gra.)

Në ceremoninë e pritjes së “Cooter” Obamës, u ndodhën shumë anëtarë të familjes Berisha si dhe një pjesë e partisë demokratike dhe stafit të ngushtë të kryeministrit.

“Yo man, yo really slap around them bitches ’round here” iu drejtua Cooter Berishës me admirim per admirimin dhe servilizmin që kryeministri gëzon nga ata që i rrijnë rrotull.

“Kam respekt të jashtëzakonshëm për ty, dhe gjithashtu për vëllain tënd!” ia kthen Saliu duke ngritur një dolli për këtë të fundit.

“Në këtë dolli bashkohet i gjithë populli demokrat shqiptar që nuk mundi të ishte këtu në këtë ngjarje historike” – vazhdoi Saliu duke e tokur edhe njëherë gotën me shampanje.

“Statujën tënde do ta ngremë përbri Bushit, të punuar në bazalt të zi” përfundoi kryeministri me një premtim e ka zakon dhe ua jep të gjithë burrave dhe farefisit të burrave të shtetit që vizitojnë vendin tonë.

“Cool bro!” iu përgjigj Cooter – “Whatever you say.”

Cooter gjate fushates elektorale qe eventualisht beri te vellain president
Cooter gjate fushates elektorale te te vellait (nga babai)

Reklam: Kërkoj të shes veshkën për të paguar për një operacion në tëmth.

Na kontaktoni te shit@kokqepa.com për të vendosur reklamën tuaj këtu!

Advertisements

2 mendime mbi “Vlla Sali

  1. kish dal krejt qeverria me e prit. dhe ai vet do jet cudit me ket, po sala i ka thon: “mos harro to thuash tat vllau qe ja ke kalu mir ktu”. ay i asht pergjigj : “po kujt vllau, se i kam do njezet”

    Pëlqejeni

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s