Ky lajm nuk është më lajm


Lajm(ërim): Sot është një ditë pa lajme.

Sot është një ditë që do të hyjë në histori si një ditë pa lajme. Nuk ka ndodhur absolutisht asgjë që ia vlen të përmendet – perveç ketij lajmi.

gazeta pa lajme
gazeta bosh pa lajme

Të gjitha gazetat kanë dalë në treg pa asnjë lajm! Në faqet bosh nuk mund të lexoni as edhe një gjë!

Edhe ky lajm që sapo dhamë, nuk është më lajm.

po e mbyllim me një njoftim i cili gjithashtu nuk ësht lajm: kokqepa po shkon me pushime te prenotuara ne agjensine e lajmeve pa vlere. Neqoftese keni nje lajm me vlerë, rregjistrohuni dhe shtojeni në menunë e turrmave që duan lajme.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s