Qeni gjen vendin më ideal për të dhjerë


Zagar Zagari
Raporton Zagar Zagari

Nuk eshte dashur shume qe Qeni i rruges, Laro Langua, te identifikoje nje vend mese te pershtatshem per te dhjere pergjat bulevardit deshmoret e kombit gjate verdallosjes se tij te zakonshme te mbremjes se vone se bashku me qener te tjere rrugace.

Britmat e punetoreve te pastertise publike te cilet u ndodhen rastesisht ne vendngjarje, nuk e kane sfazuar aspak Laron, i cili pasi ka mbaruar pune ka ngritur pak pluhur mbi ate qe kish bere, me ane te putrave te mbasme. Pastaj eshte larguar plot gezim.

Se shpejti ndonje qen tjeter do te kaloje dhe do ta haje ate qe beri larua.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s