Megjithe dhunimet dhe grabitjet, turistet vazhdojne te vijne


Nje nga destinacionet kryesore te turizmit malor
Nje nga destinacionet kryesore te turizmit malor

Ne cdo ore, nje turist i huaj dhunohet ne vendin tone. E megjithate, ata vijne…Burimet kryesore te viktimave te turizmit ne Shqiperi e kane origjinen nga vende te tilla si Republika çeke, Holanda, Finlanda e vende te tjera te cilat nuk i kemi afer ne kufi, dhe si rezultat nuk na njohin mire…

http://www.panorama.com.al/kronike/dhunohen-e-grabiten-ne-malin-e-korabit-turistet-ceke

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s