njeriu i zakonshem shkon ne plazh


Njeriu i zakonshem shkon ne plazh
Njeriu i zakonshem ne plazh

Burime nga Vlora raportojne qe njeriu i zakonshem Artan Gumeni vendosi te shkoje sot ne plazh, pikerisht ne diten kur shumica e njerezve te zakonshem, po edhe te tjere, ndermarrin te njejtin hap. Aty nga ora 9 e mengjesit, Artani doli nga shtepia dhe mberriti 10 minuta me vone ne stacion te autobusit.

Autobusi u nis pas nje ore, dhe levizi shume ngadale ne mes te trafikut te renduar, duke mberritur kesisoj pas nje ore e gjysem tek plazhi i ri qe ndodhet vetem 2 kilometra larg nga stacioni ku hipi njeriu i zakonshem se bashku me shume njerez te tjere si ai.

Pasi zbriti nga autobusi, i djersitur dhe gati per ti rene te fiket nga vapa, njeriu i zakonshem u drejtua me kembe drejt plazhit me rere.

Aty, njeriu i zakonshem beri plazh.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s