Levizja STOP


STOP
STOP

Sot, nga bashkimi i dy levizjeve politike te cilat dolen nga Aleanca Lesh e Li: “Levizja Perpara” dhe “Levizja Mbrapa” u krijua “Levizja STOP”.

Me levizjen tone nuk ka per te patur kthim ne rrugen e progresit dhe integrimit, po do qendrojme pikerisht atje ku jemi tani.

Ejani dhe rrini me ne aty ku jeni sot. STOP.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s