Filtrat e dhjere te Ministrise se Mjedisit


Nga korrespondenti jone ne banjot publike te Durresit, Nevojtor Haleja, njoftohemi se masa e jashteqitjeve te turisteve i ka kaluar te gjitha parashikimet e Ministrise se Mjedisit. Edhe filtrat qe vendosi para pak kohesh vete ministri Mediu nuk kane arritur te perballojne nje fluks kaq te madh muti. Tashme bregdeti eshte shnderruar ne nje hale te madhe. Ne nje komunikate te perbashket per shtyp Sindikata e Pastruesve te Haleve dhe Ministria e Mjedisit u bejne thirrje te gjithe turisteve te dhjesin me kujdes.

Advertisements

Një mendim mbi “Filtrat e dhjere te Ministrise se Mjedisit

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s