iliri gris pantallonat duke vjedhur fiq


Iliri ne maj te fikut
Iliri ne maj te fikut se bashku me nje qelbes te rastesishem

Si nje kleptoman i pakorrigjueshem, lideri i partise LSI, Ilir Meta, vazhdon vjedhjet edhe gjate pushimeve. Pasi i ka vene syrin nje fiku te pleheruar e ujitur mire ne kopshtin e shtepise private te qytetarit te thjeshte Kollokotron Preshi, Iliri nuk i ka rezistuar dot tundimit te kleptomanit dhe i eshte ngjitur gardhit per te arritur tek fiku.

Keshtu me shume mundime ka arritur te ngjitet ne fik, ku dhe ka grisur pantallonat firmato qe sapo i kishin ardhur me porosi nga Italia. Kete skene e pane nje numer i madh pushuesish live, se bashku me nje ekip televiziv qe po filmonte nje dokumentar per turizmin. E pa gjithashtu dhe i zoti i shtepise, Kollokotroni.

Ky i fundit iu sul se bashku me dy qente e tij per ta kapur.

Mirepo meqe hajdutit i ecen, me brek grisur dhe i dhjere ne brek nga fiqte e shumte qe kishte konsumuar, Iliri ia doli te shpetoje paq nga zoti Preshi, dhe te kthehet ne Tirane i pa molestuar nga ky i fundit. Nje hajdit te kesaj kategorie e meritoni qe ne Shtator do ta keni perseri ne qeverri, qe te vijoje manine e tij epshore per te vjedhur.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s