lajme te ngjajshme nga shtypi ordiner 1.2.3


zjarr
zjarr
  1. Zjarri ka perfshire nje pjese te mire te kodrave te lukoves. Shume banore dhe policia jane nisur ne drejtim te zjarrit. Bashke me ta ishte edhe nje zjarrfikese.
  2. Nje pushuesi ne plazhin e Durresit i ra te fiket nga vapa. Shume njerez u mblodhen rrotull per te dhene ndihmen e shpejte. Bashke me ta ishte dhe nje mjek.
  3. Nje sherr masiv shpertheu ne lidhje me vjedhjen e nje telefoni celular te tipit iphone ne Tirane. 15 te plagosur, dy prej te cileve rende, u derguan ne spital. Bashke me ta ishte dhe hajduti dhe i zoti i iphonit.
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s