Vasili ha Taven me peshk.


Tavua
Tavua

Megjithe sulmet dhe akuzat e vazhdueshme per korrupsion te kolegut te partise se tij, Vangjel Tavo, ministri i shendetsise Petrit Vasili ka vazhduar i qete pushimet, madje sot raportohet ne nje gosti me miq e shoke te partise dhe biznesit te kete ngrene nje Tave te tere me peshk.

“Ky eshte nje debat konstruktiv qe i ben mire stomakut te partise” ka thene ministri duke gogesitur kur e pyetem ne lidhje me akuzat ndaj tij. “Eh, sa e mire eshte kjo Tave. Sa te kthehem ne Tirane e do filloj prap kuren e Taves se baltes.” perfundon duke ngritur nje dolli per Tavon.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s