gjera per te cilat ndonjehere edhe na merr malli


Arvizu
Arvizu na mori malli

Neqoftese ka nje imazh qe do te na ngelet ne mendje per nje kohe te gjate nga zgjedhjet e fundit vendore si njolla e bojes ne gishtin tregues, ai imazh eshte ambasadori Arvizu me menge te perveshura ne qendrat e numerimit te votave te njesise numer 5.

Vajti kohe qe nuk e kemi pare ambasadorin ne nje pozicion te tille. Nga ai dhe burrat e tjere te shtetit tone dhe te shteteve te tjera presim me shume.

Sot mesuam se ka shtruar nje iftar dhe nuk ka ftuar as edhe nje burre ose grua shteti ose burracak pushteti, duke ftuar vetem burra feje.

arvizu ne iftar
arvizu ne iftar

Nuk duam te themi me shume se mos i nderpret maredheniet diplomatike me KokQepen duke e shpallur ate  gazeta-non-grata ne ambasaden amerikane, dhe keshtu humbasim shume lexues te rregullt.

E megjithate, duam ti themi qe ti perveshi menget edhe njehere, pa le te dale ku te dale.

 

 

ps. We like your style.

 

 

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s