lajme nga koalicioni i dëndur, i pjerdhur dhe i fëndur


Idioti i meparshem ne kete detyre
kafshe e arratisur nga burgu

pardje bregdeti magjepes i Jales priti me freski pronarin e bllokut te zi, dhjetoristin e shquar pa profesion, kryetarin e Levizjes sundimtare per Inskenim, Ilir Meten e pare.

Ai defreu bashke me zogjte e vegjel te LRI-se, te cilet pasi u kriposen si cironka dhe spalca te vocka ne ujet e kripur te Jonit, shiijuan ca Mohito dhe me pas degjuan duke mbajtur frymen per plot dy ore, nje leksion te Ilirit per metodat me te avancuara qe ofron sot integrimi global per vjedhjet e fondeve publike, korruptimin e sistemit te drejtesise dhe tema te zhytjes se dores ne pergjithesi.

Aktiviteti u zhvillua e ne plazhin “Folia Grand Beach Jara Paradise” ideuar, nga Mon Kukaleshi i dikurshem i Edi Rames, tani anetar i oborrit kryeministror, Albani Xhillari.

Xhillari kishte vene ne dispozicion te sigurise per kocen e rezervatit nga Skrapari edhe BMV X6 e tij, pervec Nissanit te blinduar te policise, si dhe eskorten e tij besnike te drejtuar nga Henrik Elmazi.

Kjo e fundit ndermorri dhe nje fushate kercitje brinjesh per disa plazhiste qe kishin arritur te futeshiin te maskuar brenda rrethimit te Albanit, dhe donin tia mbathnin pa paguar mohitot.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s