a ke menduar ndonjehere?


a ke menduar ndonjehere

ide radikale

qe kercenojne institucionet

qe pastaj behen institucione

dhe pastaj denojne idete radikale

te cilat kercenojne institucionet?

Jo!

Sa keq.. per nje moment mu duk sikur pata nje.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s