Presidenti Topi uron dhe shpreson per nje fillim te mbare te sezonit te ri parlamentar


nje dite e zakonshme pune ne parlament
nje dite e zakonshme pune ne parlament

Ne nje deklarate per mediat presidenti Topi uron fillim te mbare te sezonit te ri parlamentar, dhe u ben apel parlamentareve te te gjitha partive qe te vetpermbahen nga sharjet per moter, grua, robt etj..

Gjithashtu Topi shtoi qe bojkotet e ndeshjeve te boksit parlamentar qe kerkojne pjesmarrje masive te mbi 3/5 te deputeteve, jane kunderproduktive per kete sport te rendesishem kombetar.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s