Berisha: Wikileaks. pasqyrë e halese sime


i harruar qofte kujtimi i tij
bie ere e keqe

Aspak i sfazuar nga fakte interesante qe deri me dje i kane ditur vetem elitat, dhe si rezultat ne pamundesi per te leshuar ate shprehjen e tij kriptike “Nuk i dini te gjitha juve”, Saliu me ne fund ka folur per fenomenin Wikileaks qe i ben nje pasqyrim te gjere gjithe garderobes se tij te palare.

“Ky eveniment me rendesi ka potencialin e ndryshimit te opinionit te njeriut te parendesishem, i cili vdes te mesoje me shume per mua” vazhdon Saliu me nje pamje te kenaqur. “Kjo eshte nje pasqyre e vertete e halese sime. Shikojeni mire dhe hani mut se qeras shteti juaj.”

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s