kronike e zeze me ngjyrime pesimiste


Dashi shokut Salo
Trim i xha Salos

Njerezit qe deri me dje akuzonin ish-kryebashkiakun Rama per dhune ndaj grave qe punonin per te, sot rregjistruan nje episod tjeter dhune kunder te njejtave gra.

“Isha në zyre duke punuar duke bërë detyrën time funksionale, duke përgatitur materialet. Hyn befas Florenc Hoxha, Drejtor i Policisë Bashkiake që nuk është në të njëjtën drejtori me ne, tërheq tavolinën dhe më nxjerr me dhunë nga krahët, ndërsa unë i thashë se nuk mund të dal nga zyra për aq kohë sa punoj këtu.

Por Hoxha më tha se duhet të dilja nga institucioni sepse isha e padëshiruar, ndërsa më gjuajti me grusht në stomak”, thotë inspektorja Anila Cobani.

Basha me sa duket pervec kurbanit te dashit te therrur beson edhe tek dajaku qe ka dale nga xheneti. Mendohet qe druri do te vazhdoje edhe per ndonje muaj tjeter, derisa jeta ne bashki te hyje ne normalitet nen sundimin e ri.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s