shkruaje per kokqepen


boll humbe kohen kot ne facebuk
boll humbe kohen kot ne facebuk

Megjithese ne i bejme syte kater, ne kerkim te ndodhive qe kur i grin te mbushin syte me lot, ka akoma shume gjera qe nuk i shofim dot.

Ketu hyn ti.

Shikon dicka te ujshme qe ia vlen per te lare mendjet e pashplara? Hyr ketu dhe shkruaje vete me doren tende.

Mos prit ndonje lek nga ne, se nuk jemi Focus Group.

Buke, Krip dhe Qep. Per mendjet e pashplara.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s