Horoskopi


Dashi Mars 21 – Prill 19
Do te vesh dy vjet ne burg per sodomizem, megjithese te denuan per vjedhje te fondeve publike.
 

Demi  Prill 20 – Maj 20

Nje event komik do te ndodhe gjate renies tende nga kati i 12-te, po ti nuk do ta marresh vesh ndonjehere se cfare.

 

Binjaket Maj 21 – Qershor 21

Familja jote ka vendosur qe tani qe tia shese trupin tend spitalit universitar per studime, po per shpirtin tend nuk kane gjetur bleres akoma.

Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Sa me shume te tolerosh, aq me shume do te afrohet nje dite kur do te kuptosh cilat jane limitet e tua.

 

Luani Korrik 23 – Gusht 22

Shume thane qe do te kishim vjeshte ne nxehte, po shume pak kujtonin se e kishin fjalen vetem tek moti dhe temperatura jote.

 

Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Nje nga keto dite do te kuptosh se sa pak di. Se kur, ate e di ti.

 

Peshorja Shtator 23 – Tetor 23

Nena jote, dote mbetet i vetmi njeri, qe nuk hiqet sikur ska lidhje gjaku dhe farefisnore me ty, edhe per nje jave tjeter.

 

Akrepi Tetor 24 – Nentor 21

Sot do te gervishtesh makinen ne trafik, tek briri i lopes qe do te jete duke ngrene plehrat anes rruges.

 

Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Fakti qe nje idiot si ty u be drejtor, do te jete me i tolerueshem kur te vihet ne dukje fakti tjeter, qe idioter akoma me te medhenj jane ministra.

Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Je me fat qe jeton ne nje shoqeri, e cila e ndjen per detyrim mbrojtjen e nje trapi te paafte dhe inkompetent si ty, nga deshtimet e veta.

 

Ujori Janar 20 – Shkurt 18

Nul eshte e vertete qe askush nuk e kupton dhimbjen tende. Ke vite qe vetem per ate flet.

 

Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
Cte te them. Te hodhen nje karrote. Ha me shume karrota. pa le te dale si te dale.
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s