ku ka tym, ka qofte


qofte te fresketa
zinxhiri ushqimor

shumica e shqiptareve duan me shume korrupsion dhe me shume mundesira per te perfituar sa me shume prej tij…

po te keni nje histori qe e mbeshtet kete thenie dergojeni ketu.

Advertisements

3 mendime mbi “ku ka tym, ka qofte

  1. ja nje histori e vertete:

    nje gjykates i perfolur per korrupsion, vritet ne prite nga nje ish i denuar prej tij, i cili insistonte qe ishte i pafajshem po nuk kishte leke per te vertetuar pafajesine…
    vrasesi arrestohet, dhe ne gjyq per kete vrasje, del i pafajshem nga nje koleg i gjykatesit te vdekur, i cili gjithashtu perflitet si i korruptuar.

    Pëlqejeni

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s