nuk futemi ne fushe si te humbur, po dalim te tille


Kjo ishte deklarata e kombetares sone perpara ndeshjes se futbollit me Francen per eliminatoret e Euro 2012. Gjithashtu mesohet se trajneri i kombetares sone kishte vene bast qe homologu i tij francez, do ta zinte bizga nga performanca e dobet e kombetares sone.

Dhe vertet ashtu ndodhi. Sipas shtypit francez, pas shënimit të golit të tretë, trajneri Laurent Blanc i fut në dhomat e zhveshjes ku qëndroi për 10 minuta. Blanc pranoi se zhdukja e tij u bë për nevoja “urgjente fiziologjike”.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s