Shoku Sali kujton me nostalgji shokun Ramiz


I hidheruar pa mase nga ndarja nga jeta e dy prej idhujve te tij personale, Shokut Ramiz dhe Steve Jobs, shoku Sali ka kaluar disa ore duke vajtuar privatisht.

Megjithese shume pak shqiptare treguan nje emocion te ngjajshem per Ramizin, gjasat jane akoma me pak do te hidherohen per ndonje nga shoket e mbetur te Ramizit, si bie fjala Saliun. “Ato kohe nuk kthehen dot me, sa do qe te perpiqem une” mendoi Saliu per njeriun pa te cilin nuk do te ishte sot ketu ku eshte.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s