Doktor Raki Kauza


ca po bej ketu?
ça po bej ketu? po ky trapi ketu lart majtas, me ke po qesh?

njeriu meson

te pi cica dhe sise

pastaj meson te pi

pastaj meson te shkruaje

pastaj meson ti bjere me dore

pastaj meson te qi

pastaj meson edhe ta qijne

jeta eshte e paperseritshme

e vetmja gje qe nuk duhet te na veje dem si sperma

eshte koha.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s