Horoskopi i Tetorit


Dashi Mars 21 – Prill 19
Zoti mendoi te ti permbushe te gjithe deshirat e tua kete jave. Pastaj harroi.
 

Demi  Prill 20 – Maj 20

Nuk di c’te te them, dhe po ta them.

 

Binjaket Maj 21 – Qershor 21

 Po re nga kali do te gezohen te gjithe, e mbi te gjithe, do te gezohet kali.

 

Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Kete jave mund tia fillosh nga e para, ngaqe do te arrish ne ate pike ku ke harruar te gjitha mesimet qe te ka dhene jeta deri tani.

 

Luani Korrik 23 – Gusht 22
Kush beri keq e gjeti keq? Vazhdo si ia ke nisur.

 

Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22
Ke arritur ne nje degezim rrugesh ne jeten tende. Tani ose do te çmendesh perfundimisht, ose do te hapesh nje universitet.

 

Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Kete jave do te mesosh qe Faji nuk eshte jetim. Ai eshte dobiç.

 

Akrepi Tetor 24 – Nentor 21
Ke patur plot tentativa te deshtuara ne fushen e biznesit deri tani, po kjo e fundit “Shesim mend falas” do tua kaloje te gjithave.

 

Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21
Pikerisht athere kur mendohej qe more fund, do tia hedhesh edhe njehere pa tu futur gje ne kembe, por do te te mundoje ideja se sa shume leke harxhove per vaksinen.

 

Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19
Do te kesh nje moment reflektimi kete jave, ku do ti besh vetes pyetjet “a ka shoqeri qe s’ta ka me te futur?” dhe “a egziston jeta pas vdekjes?”, po ky moment do te te kaloje shpejt.

 

Ujori Janar 20 – Shkurt 18
Per fatin tend ekonomia e tregut ka shpikur nje metode shume efikase per tiu afruar femrave qe nuk i njeh dhe tu mbushesh mendjen te bejne dashuri me ty.

 

Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
Këtë javë do të kapësh fundin, kur të shesësh edhe patericat për skrap.
Horoskopi kesaj rradhe u pregatit nga Ali Belaja, Rrefugjat i oreve te para, kasap me profesion dhe psikopat me pasion.
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s