o plehrat e shqiperise, e ju o plehrat e tjere…


fushat e gjera plot me bunkere

Meksika kur liberalizoi vizat
Guatemala liberalizoi vizat

qe jane vetem sa per te dhjere…

 

… meqe ra fjala. perfitova dhe une nga liberalizimi i vizave e bera nje xhiro nga Guatemala, nje vend i famshem per banane dhe kafe.

mu hapen syte sa nje filxhan kafeje nga ajo qe pashe. shikojeni dhe ju…

Advertisements

Një mendim mbi “o plehrat e shqiperise, e ju o plehrat e tjere…

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s