Horoskopi i Nentorit


Dashi Mars 21 – Prill 19
Zoti u tall me ty kur te krijoi ambicioz dhe krejtesisht te paafte per te realizuar ambicien tende.
 

Demi  Prill 20 – Maj 20

Mos harro cfare te thashe heren e fundit, dhe harro cfare po te them tani.

 

Binjaket Maj 21 – Qershor 21

 Spo te them shume detaje, po do te te them vetem qe kushdo qe te te shofe kete jave do te qeshe me te madhe.

 

Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Ne jeten tende seksuale ka patur shume ngjitje dhe zbritje. Kete jave nuk do te kesh as njeren as tjetren.

 

Luani Korrik 23 – Gusht 22
Dikush, diku, kete jave ka hedhur ne plehra gabimisht nje send shume te cmueshem. Me pak vendosmeri, mund ta gjesh!

 

Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22
Megjithe keshillat e parreshtura te miqve dhe shokeve dhe miqve, ti vazhdon te kerkosh keshilla per jeten nga burime anonime. Kjo tregon shume per cilesine e shoqerise tende.

 

Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Eshte koha te fillosh te sillesh sikurse te takon per moshen qe ke. Njerezit me nivelin tend te skizofrenise kur i kalojne te 67 vjetet, jane ose te vdekur ose nuk ua var me njeri.

 

Akrepi Tetor 24 – Nentor 21
Kete jave do te presesh ne rradhe per nje kohe te gjate. Hakmerru duke mos u lare per nje jave rresht.

 

Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21
Do te humbasesh cfaredolloj shansi qe mund te kesh patur me ate objektin e deshires biologjike kete jave, duke qene vetvetja.

 

Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19
Te gjithe ata qe perpiqen te te bejne qejfin kete jave, si dhe cdo jave tjeter pas saj, duan dicka prej teje. Problemi qendron ne faktin qe nuk duan ate qe mendon ti.

 

Ujori Janar 20 – Shkurt 18
Ki kujdes te marten. Do te te duket sikur eshte e Enjte.

 

Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
Ne kete moment kombi shqiptar po perjeton nje semundje te thelle mendore. Kete jave do te behesh i vetedijshem mbi kete fakt, po nuk ka per te te hyre ne pune aspak kjo lloj vetedije, keshtu qe me mire te vazhdosh te jesh si gjithe te tjeret.
🙂
Horoskopi kesaj rradhe u pregatit nga Megi Dellia, Parashikuese e fatit dhe ish punonjese ne industrine e tekstileve, specialitet tjerrje leshi.
Advertisements

Një mendim mbi “Horoskopi i Nentorit

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s