Horoskopi Juaj per Gjysmen e Dyte te Nentorit 2011


Dashi Mars 21 – Prill 19

Kete jave ata do te vazhdojne te luajne me ndjenjat e tua, si me telat e nje kitare te çakorduar.

 

Demi  Prill 20 – Maj 20

Aq njerez sa kane qare per shkakun tend ne kete bote, po aq veta do te qeshin kur te ikesh prej saj.

 

 

Binjaket Maj 21 – Qershor 21
Ajde prap neser dhe lexo “10 lutje qe mund te terheqin vemendjen e zotit”

 

 

Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Kete jave do te perpiqesh te zgjidhesh problemet e ndotjes akustike me ane te ndotjes akustike.

 

Luani Korrik 23 – Gusht 22
Do te te pushojne nga puna po nuk pate 2 mije euro per deputetin e zones brenda ores 11 te dites se marte. Merre kete paralajmerim shume seriozisht!

 

Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22
Gjithe jeten tende je mesuar te hash ate qe te vene ne pjate. Kete jave do te te heqin pjaten.

 

Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Ti i peshon mire fjalet perpara se ti thuash, mirepo kandari te eshte prishur prej kohesh.

 

Akrepi Tetor 24 – Nentor 21
Megjithese do te te filmojne kete jave gjate aktit me skandaloz te perversiteteve te tua, kur te dale videoja, do tu mbushesh mendjen te gjitheve qe cdo gje eshte video-montazh me lehtesisht nga sa e kishe menduar fillimisht.

 

Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21
Ki kujdes kete jave. Ne momentin qe do te harrosh kete keshille, diçka do te te ndodhe.

 

Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19
Mendja nuk ka per te tu mbushur kurre, dhe as vendin nga rrjedh nuk ke per ta gjetur ndonjehere.

 

Ujori Janar 20 – Shkurt 18
Une e di çfare te duhet ty, po nuk ia vlen qe te ta them.

 

Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
Po te ishim ne diktature puna jote do te ishte shume me e thjeshte. Sidoqofte eshte humbje kohe te mendosh per mundesite qe nuk i ke me.
Nje parashikim i pregatitur me kujdes nga:

Albana Bana, ish shitese ambulante Bananesh
Albana Bana, ish shitese ambulante Bananesh
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s