10 lutje qe mund te terheqin vemendjen e zotit


ca do me shume nga jeta?
ca do me shume nga jeta?

1. o zot, dua Nje makine , nje femer seksi e nje milion euro

2. o zot, Hiqja lopen komshiut o zot. me gjith vic

3. o zot, Derisa me bere keshtu sic jam, mbase nderron mendje per nje gje dhe vetem nje, qe me bere.

4. o zot, po te lutem, po nuk iu pergjigje lutjeve te mia se shpejti do behem ateist sic kam qene gjithmone

5. o zot, beje njehere qe rrufeja te bjere ne mut

6. o zot, kam harruar edhe se cfare dua, po me shif si jam, dhe mbase te kujtohet ty

7. o zot, midis dy te keqijave, me jep te pakten te zgjedh nje te cilen nuk e kam provuar me pare

8. o zot, ose me rregullo frenat ose ma bej borien me te forte

9. o zot, ose do vras veten ose do futem ne shkolle te bej dhe nje master tjeter. me thuaj cte bej

10. o zot, nga te gjitha gjerat qe kam humbur, per mendjen me merr malli me shume. ma kthe prap.

 

dhe nje pyetje:

o zot, jeta ime eshte e bazuar ne nje histori te vertete. po jotja?

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s