E verteta pa brek


breket
breket

Pas premieres se videos meta-prifti, se shpejti si pjese e festivalit te filmit me tirazh te shkurter dhe te gjate: “E verteta pa brek”, do gajaseni sa tju shtremberohet kafazi i kraharorit me cdo tju shofin syte.

Do dalin filma te tille si: “video e metes per ramen”, “prifti-monika”, “sali-sali”, “fajin e ka jozefina”, “topi si lojtar pa top duke ja futur topit kot”, “grupseksioni i partise”, “meta me qen”, “meta me mace”, “basha me dash”, “saliu me veten e tij”, “saliu me kale”, “kali me moniken”, “monika me shoket dhe shoqet e saj”, “familja berisha”, “sapun burgu”, “rrefimet e nje prifti”, “gjykatat: ç’kane qene, ç’jane e çdo te behen”, “hiqja breket te vertetes, vishja metes”, e shume e shume te tjere….

Te paret e jurise jeni ju, si gjithmone.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s