Pordh Channel


pordh channel
pordh channel

Dikush ka filluar te pertype si lopa ne mbremje shkrimet me proteinike te kokqepes, dhe te nxjerre ne menyre te gazte humor per turrmat pa tru televizorre shikuese. Kjo gje na ekzalton pa mase, dhe u themi qe zoti u shtofte gazin.

Nuk na mbetet aspak qejfi qe Pop Chaneli po na jep nje audience televizive pasi keshtu na kursen shume kohe dhe mund ne percimin e mesazhit tone drejt turrmave te palara qe e meritojne nje dush te mire per mendjet e tyre te pashplara.

E megjithate nuk mund te leme pa komentuar faktin qe burimi origjinal i ketij gazi nuk permendet asgjekundi.

Top chaneli ky burim i pashtershem materiali lajmo fekalor, showbizor dhe televizor, qe na ka sjelle gjelle te tilla si “Fare Fiks”, “i Madhi Vella” e te tjera ushqime mediatike qe te bejne ose kaps ose me bark, e megjithate te domosdoshme per dieten e konsumin ditor te ketij populli qafleshesh e kokboshesh, vazhdon sidoqofte te kete maximumin e respektit tone ne ate pak respekt qe kemi per cdo lloj lope te shendoshe mediatike.

Me barin e oborrit tone qe po e pertyp pa hezitim ose pertese, po i jep nje shije tjeter produktit te vete, jo si ato lopet e tjera qe ushqehen ne kazane plehrash.

E megjithate, nje keshille miqesore na takon ta japim:

Gjella me pordhe dhe pordha me karar.

dhe gaz pac.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s