Bleona Qerreti – Jam e dashuruar tmerrësisht me Sali Berishen !


Këngëtaret mesa duket e mbështesin masivish me propozimin e Kryeministrit Sali Berisha, për hartimin e një projektligji kundër medias rozë, me synim ruajtjen e jetës private të personazheve publike. Pas mbështetjes së dhënë nga Çiljeta Xjilaga dhe Greta Koçi, Bleona Qerreti etj . Bleona Qerreti sot  del në krah kryeministrit duke thënë se është e dashuruar tmerrësisht nga goja e pasionantit të tij Sali Berisha.Imagjinoni se ç’mund të bëjë më tepër në privatësi me kryeministrin kur gjithcka e bëri sot publike pa asnjë lloj ndjesie frike.

E shkreta -kush e di sa gram do kete thithur , si gjithmone se e ka mesuar ne moshe te madhe andej.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s