Shtepia: Cka qene, c’eshte, dhe cka shume gjasa te behet


o e mjera shtepi
o e mjera shtepi

eh shtepi, shtepi e mjera shtepi

kush e ka fatin qe aty te hy

ti ke pas qene ashtu si ke qene

krimbat e dheut te thoshin vrime

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s