mbetje te integruara urbane, plehra, mut dhe dekorime


presidenti topi
presidenti topi

Erdhi vapa me ne fund. Presidenti Topi e beri golin  e fundit dhe iku ne plazh. Te gjithe pervec Skenderbeut moren nga nje dekorate.

Edhe turistet e cane rrugen ne mes plehrave per ne plazh. Halete u permbyten perseri. Kush nuk arriti te merrte pjese ne kete event, u lehtesua duke dhjere ne det. Ca te tjere u dhjene ne brek.

Kokmishet, kokqepet dhe kokmuterit pane njeri tjetrin ne sy e nuk ua beri as syri terr e as bytha berr.

Here pas here perpara kamerave te morrave mediatike perseri del… nje pordhe me pantallona, kostum dhe kollaro te hekurosura me kujdes.

Advertisements

Një mendim mbi “mbetje te integruara urbane, plehra, mut dhe dekorime

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s