idioti i ben ‘like’ statusit te tij ne facebook


pak kush e di, nje informacion krejtesisht pa asnje rendesi, po sot mbushen plot 4 vjet ka lindja e kokqepes, burimit kryesor te lajmeve te parendesishme me te cilat shplajne gojen ne mengjes nje komb qafeleshesh pasi i lajne dhembet me kolinoz dhe furce.  duke ju uruar juve dhe 20 vjet te tjera tranzicioni sot po i urojme vetes dhe 100.
pak kush e di, nje informacion krejtesisht pa asnje rendesi, po sot mbushen plot 4 vjet ka lindja e kokqepes, burimit kryesor te lajmeve te parendesishme me te cilat shplajne gojen ne mengjes nje komb qafeleshesh pasi i lajne dhembet me kolinoz dhe furce.
duke ju uruar juve dhe 20 vjet te tjera tranzicioni sot po i urojme vetes dhe 100.
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s