Gjej partnerin ose partneren qe meriton


Nxirre bishen tende.
Nxirre bishen tende.

duke qene se jeni duke u aktivizuar ne rrjetet sociale kohet e fundit, kjo tregon se jeni vetem dhe nuk e keni gjetur akoma partnerin ose partneren e rradhes.

mos u deshperoni.

tani kokqepa ju ndihmon te gjeni ate partner qe meritoni. thjesht plotesoni nje sere pyetjesh psikologjike qe tju njohim me mire.

si cdo gje qe kemi bere deri tani, edhe kete e kemi seriozisht!

kokqepa shikon tej e pertej kokes tende, duke identifikuar keshtu karakterin dhe personalitetin tend te vertete, jo ate qe perpiqesh te hiqesh ne publik, dhe keshtu te bashkon me nje tjeter qe bie fiks ne nivelin tend, as me lart as me posht.

megjithese nuk te besohet, edhe mund te kete edhe me poshte se niveli jot.

per shembull, kohet e fundit ndihmuam idiotin e fshatit (me profesion deputet) te lidhet me kurven e qytetit (me profesion kurve)

mbas cdo burri te suksesshem qendron nje kurve e forte, dhe lidhje te tilla mbahen mend dhe admirohen gjate.

mos u deshpero. ka shpresa dhe per ty.

megjithese po te kisha fytyren tende, do hidhja ne gjyq mamane. Fillo ketu dhe pac fat.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s